چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار گردید:

نشست هم اندیشی روسا، مدیران و رابطان ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه ها با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران

ایثارگر نباید در لا به لای کارهای اداری درگیر شود بلکه می بایست به نحو احسن به آنها کمک کرد

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست هم اندیشی روسا، مدیران و رابطان ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه ها با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در محل سالن کنفرانس دانشگاه مازندران برگزار گردید. 

             براساس این گزارش، دکتر سید خلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران در این نشست با بیان این مطلب که من فکر می کنم خدمت به ایثارگران دیگر نیاز به گفت و گو ندارد، گفت: همه ما موظفیم که به ایثارگران کمک کنیم، چون اگر ایثار اینان نبود قطعا ما امروز این شرایط را نداشتیم. هر چند امروز هم وضع چندان مطلوبی نداریم ولی همین مقدار را هم با این کیفیت نمی داشتیم. 

       دکتر میرنیا خطاب به مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: شما خود با این قشر از جامعه بیشتر مواجه هستید و می دانید خدمت به این عزیزان گاهی چقدر اهمیت پیدا می کند و برعکس، بی توجهی به ایشان چقدر می تواند مشکل ایجاد کند و مسیر ما را برای توسعه سنگلاخی نشان دهد. وظیفه ما که در درون سیستم اداری و بخصوص دانشگاه ها فعالیت می کنیم این است که سنگلاخ را از زیر پای توسعه برداریم.

       رییس دانشگاه مازندران با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) که "نگذاریم ایثارگران در پیچ و خم اداری کشور گم شوند" افزود: این پیچ و خم را ما باید برداریم. بنده در حد توان خود سعی کردم این پیچ و خم و موانع را بردارم. بنده شعار نمی دهم و در عمل این کار را انجام می دهم و  این ها را نعمت و برکت می دانم.

       دکتر میرنیا در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اگر خدمت به این عزیزان و فرزندان ایشان در تاریخچه زندگی ما نباشد و اگر توانش را داشته باشیم و انجام ندهیم، فردا باید به پدران آنها جواب دهیم. اگر از دست ما بربیاید که خدمت کنیم، باید این کار را انجام دهیم و اگر این افراد در دانشگاه وجود نداشته باشند، حرکت آینده دانشگاه نامعلوم خواهدبود. 

       رییس دانشگاه جامع استان در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: البته این گونه افراد نیز باید ارزش این محبت ها و کارها را بدانند و کار خود را به نحو احسن انجام دهند. اگر خطایی از آنها رخ دهد، به شدت با آن برخورد می کنم. همانطور هم که محبت می کنم، به همان نسبت هم به شدت با خطاها برخورد می کنم. ایثارگر نباید در لا به لای کارهای اداری درگیر شود و باید به آن ها به نحو احسن کمک کرد.

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی

 

 

 

 

 


١١:٠٥ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٠٢٧    /    تعداد نمایش : ١٨٥٧