چاپ        ارسال به دوست

رییس دانشکده هنر و معماری خبر داد:

کسب رتبه 2 کنکور دکترای هنر توسط دانشجوی دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

رییس دانشکده هنر و معماری خبر داد:


کسب رتبه 2 کنکور دکترای هنر توسط دانشجوی دانشگاه مازندران

 

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دانشجوی کارشناسی‌ارشد گروه آموزشی پژوهش هنر دانشکده هنر و معماری در آزمون ورودی دوره دکترای سال 96 موفق به کسب رتبه 2 این آزمون گردید.

       دکتر سیدرسول موسوی حاجی رییس دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود: همه ساله شاهد درخشش دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و جشنواره‌های مختلف هنری (استانی، کشوری، ملی و بین‌المللی) هستیم و امسال نیز تعداد کثیری از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه‌های آموزشی معماری و شهرسازی در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه‌های معتبر دولتی کشور پذیرفته شدند که این مهم نشان از سطح بالای علمی این دانشکده در میان دانشکده‌های هنر و معماری کشور دارد.

       رییس دانشکده هنر و معماری در ادامه افزود: کسب رتبه 2 و 35 آزمون سراسری دکترای هنر توسط خانم‌ها ندا غیاثی و نجمه رحمانی، از دیگر اتفاقات مهم علمی و آموزشی است که در آن شاهد درخشش دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشکده هنر و معماری بودیم.

       دکتر موسوی حاجی اذعان داشت: خانم ندا غیاثی با کسب رتبه 2 آزمون سراسری دکتری هنر در رشته پژوهش هنر دانشگاه تهران و خانم نجمه رحمانی با کسب رتبه 35 آزمون سراسری دکتری هنر در دانشگاه هنرهای زیبا پذیرفته شده‌اند.

       رییس دانشکده هنر و معماری همچنین از پذیرفته شدن 38 تَن از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه‌های آموزشی معماری و شهرسازی این دانشکده در آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد در دانشگاه‌های معتبر کشور خبر داد.

 

ندا غیاثی (رتبه 2 کنکور سراسری دکترای هنر)

 

نجمه رحمانی (رتبه 35 کنکور سراسری دکترای هنر)

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه های گروهی


١٣:١٦ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٤٤اطلاعیه ها مشاهده همه

همایش ها