اخبار > قابل توجه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه

قابل توجه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مازندران

 

قابل توجه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مازندران

       از تمامی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مازندران تقاضا می‌گردد جهت شرکت در بخش ویژه‌ی انتخاب انجمن پویا در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت،  آثارشان را به کارشناس محترم انجمن‌های علمی دانشجویی ارسال فرمایند. جهت تسهیل در تعامل با این شماره تماس حاصل شود:(سرکار خانم رمضانی- 01135303402)

       هر یک از انجمن‌های علمی دانشجویی می‌توانند آثار خود را به صورت گزارش یک فعالیت یا مجموعه‌ای از فعالیت‌های انجام شده در قالب یک کلیپ حداکثر 5 دقیقه‌ای (با حجم حداکثر 10 مگابایت و فرمت MP4) که به صورت افقی فیلمبرداری شده باشد، به این آدرس ایمیل نمایند: (farhangi@umz.ac.ir) به همراه این کلیپ لازم است یک فایل با فرمت ورود شامل عنوان سخنرانی، چکیده حداکثر 500 کلمه‌ای از محتوای سخنرانی، نام و نام خانوادگی سخنران، نام و نام خانوادگی همکاران، نام انجمن علمی دانشجویی و نام دانشگاه مازندران ضمیمه شود.

       اضافه می‌شود، موضوع سخنرانی باید ارایه گزارش و انتقال تجربیات یک فعالیت یا مجموعه‌ای از فعالیت‌های انجام شده باشد. در ساخت کلیپ، ارایه دهنده می‌تواند یک یا چند نفر به نمایندگی از انجمن علمی دانشجویی باشند. البته هریک از سخنرانان باید در ابتدای سخنرانی، به معرفی خود اقدام نمایند.

       ضمنا فایل شیوه‌نامه بخش ویژه انتخاب انجمن پویا در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت را در ذیل تقدیم می‌شود:

 

حیدر جانعلی زاده چوب بستی


معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

 دانلود فايل : شيوه-نامه-انجمن-پويا-جشنواره-13-3.pdf ( 216KB )


١٤:٤٣ - دوشنبه ١٥ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٧٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٢٩