اخبار > پیاده‌سازی اپلیکیشن تحت اندروید اکو  چاپ        ارسال به دوست

توسط جمعی از اساتید دانشگاه مازندران انجام شد:

پیاده‌سازی اپلیکیشن تحت اندروید اکو

 

 

 

 

 

توسط جمعی از اساتید دانشگاه مازندران انجام شد:

 پیاده‌سازی اپلیکیشن تحت اندروید اکو

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، جمعی از اساتید و دانش‌آموختگان گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه مازندران موفق به طراحی و پیاده‌سازی برنامه کاربردی اکو شدند. این برنامه که تحت سیستم عامل اندروید اجرا می‌شود با هدف کمک به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پیاده‌سازی و بهینه‌سازی شده است.

       دکتر علیرضا خصالی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با اعلام این خبر، افزود: اپلیکیشن اکو شامل دو بخش مشتری و صاحب کسب‌وکار است. بخش مشتری مخصوص تمامی کاربرانی است که اکو را نصب و از آن برای ارائه‌ درخواست خود در حوزه کالا یا خدمات استفاده می‌کنند. بخش صاحب کسب‌وکار نیز مربوط به اصناف و صاحبان کسب‌وکار است که از نرم‌افزار برای معرفی و تبلیغ کسب‌ وکار خود استفاده می‌کنند. این اپلیکیشن به مشتریان کمک می‌کند که نیازمندی خود را به‌صورت غیرحضوری از میان مجموعه‌ای از پیشنهادات صاحبان کسب‌وکار، بر اساس اولویت‌هایی مانند هزینه پیشنهادی، فاصله مکانی، اعتبار شخص و موارد دیگر مرتفع سازند.

       معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران در پایان در خصوص ویژگی‌های اپلیکیشن اکو خاطرنشان کرد: این اپلیکشین، با توجه به شرایط این روزهای کشور که بسیاری از کسب‌وکارها امکان پذیرش حضوری مشتریان را ندارند و بسیاری از هم‌وطنان‌مان نیز به پویش‌های ماندن در خانه پیوسته‌اند، می‌تواند به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی کمک شایانی نماید و مشکلی از دوش جامعه بردارد.

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


١٠:١٧ - چهارشنبه ١٣ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥٣٣٧    /    تعداد نمایش : ١١٥٨