اخبار > بیانیه هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جمهوری اسلامی  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه فرا رسیدن 12 فروردین صادر شد:

بیانیه هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

 

 

 

 

 

در آستانه فرا رسیدن 12 فروردین صادر شد:

بیانیه هیات رئیسه دانشگاه مازندران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در آستانه فرا رسیدن 12 فروردین _ روز جمهوری اسلامی _ هیات رئیسه دانشگاه مازندران بیانیه‌ای صادر کرد.

       متن این بیانیه بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

       یکی از تاریخ‌سازترین و رفیع‌ترین قله‌های سربلندی و عزّت ملت انقلابی و مؤمن ایران اسلامی، با حضور میلیونی مردم انقلابی در پای صندوق‌های رای در روز دوازدهم فروردین رقم خورد و انقلاب نوپای ایران اسلامی با رأی حداکثری در یوم‌الله 12 فروردین 1358 به تثبیت رسید.

       اکنون که بیش از 4 دهه از آن زمان می‌گذرد، ملت بزرگ ایران با تاسی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری، هم‌چون گذشته گام دوم انقلاب را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و برهم‌زدن توطئه‌ها، تحریم‌ها و تهدیدهای همه‌جانبه دشمنان، به‌صورت جهادی با تحکم و صلابت مثال‌زدنی پیش می‌برد که نمونه بارزی از این حضور و فداکاری را می‌توان در مجاهدت شبانه‌روزی مدافعان سلامت در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا مشاهده نمود که صحنه‌های بی‌نظیری از عشق، ایمان و بصیرت خلق گردیده است.

       معتقدیم شکوفایی اقتصاد کشور که از طریق تقویت تولید ملی ممکن است، مستلزم حمایت همه جانبه و واقعی از تولیدکنندگان و کارآفرینان، تکیه بر توان داخلی و مبارزه بی‌امان با هرگونه فساد، از جمله فساد اقتصادی و قاچاق، در سالی که توسط مقام معظم رهبری به‌ سال جهش تولید مزین گردیده، می‌باشد و آینده‌ای روشن را برای اقتصاد کشور رقم خواهد زد.

       هیات رئیسه دانشگاه مازندران با گرامی‌داشت یوم‌الله ۱۲ فروردین سال‌روز تاسیس و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، این روز تاریخی و به‌یادماندنی را به‌محضر حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به‌ویژه جامعه فرهیخته دانشگاه مازندران تبریک گفته و بر هم‌دلی، همگرایی و وحدت مسؤولان و تلاش بیشتر در حفظ این میراث به‌یادگار مانده از امام راحل(ره) تاکید می‌نماید.

هیات رئیسه دانشگاه مازندران

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 

 


١٠:٢٣ - دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٩٣٦