اخبار > بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت فرا رسیدن روز 13 آبان صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی

 

 

 

 

 

به مناسبت فرا رسیدن روز 13 آبان صادر شد:

بیانیه هیات رییسه دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با فرا رسیدن 13 آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران و روز مبارزه با استکبار جهانی، هیات رییسه دانشگاه مازندران بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

        13 آبان، تداعی کننده طنین رهایی و عدالت خواهی در برابر بیگانگان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و تبعید امام امت(ره) و یکی از مهم‌ترین حوادث سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که نشانه شور همراه با شعور انقلابی، تفکر، عقلانیت و تبلور استکبارستیزی جنبش دانشجویان مسلمان و نخبگان دانشگاهی در برابر دخالت‌های بیگانگان می‌باشد.

       اعتقاد ما بر این است که امروزه صلابت و پایداری در مقابل یاوه گویان بی‌منطق، همانند دوران دفاع مقدس ضروری است. استکبار جهانی و یارانش بر آن شده‌اند تا ملت ایران و تمام ملت‌های آزاده دنیا را تحت سلطه خود قرار دهند. امروزه دشمنان درصدد یافتن نقطه ضعفی جهت ایجاد شکاف در میان مردم ایران هستند و ما باید با هوشیاری و ذکاوت همیشگی، این فرصت را از آنان سلب کنیم.

       هیات رییسه دانشگاه مازندران، هم‌گام و هم‌سو با همه اقشار ملت اسلامی به ویژه فرهیختگان و خانواده بزرگ دانشگاهیان، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره)، شهدای گرانقدر و با نصب‌العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اعلام می‌دارد که پرچم موفقیت ایران اسلامی با توکل و امید به آینده و با تکیه بر علم، ایمان و اراده جوانان این مرز و بوم در سراسر گیتی به  اهتزاز در خواهد آمد. 

هیات رییسه دانشگاه مازندران 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 

 


١٤:٤٩ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٣٩٦١    /    تعداد نمایش : ٤١٠٩