اخبار > رقابت 813 داوطلب آزمون دوره دکتری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

در روز جمعه 15 اسفند ماه انجام می‌شود:

رقابت 813 داوطلب آزمون دوره دکتری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

در روز جمعه 15 اسفند ماه انجام می‌شود:

رقابت 813 داوطلب آزمون دوره دکتری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از برگزاری آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1400 در دانشگاه مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

       بر اساس این گزارش، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران، زمان برگزاری این آزمون را از ساعت 8:30 صبح روز جمعه 15 اسفند 1399 اعلام کرد و گفت: تعداد 813 نفر داوطلب شرکت کننده در این آزمون در دانشگاه مازندران به رقابت خواهند پرداخت که از این میان 420 مرد و 393 نفر زن می‌باشند. وی افزود تعداد کل داوطلبان در سطح کشور 185069 نفر است که در حدود 45 درصد آنان خانم و 55 درصد آقا می‌باشند.

       دکتر فاطمی به داوطلبان توصیه کرد: برگه‌های راهنمای شرکت در آزمون به همراه کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و قابل پرینت می‌باشد. داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق برگه راهنما و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس نشانی حوزه‌های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند.

      معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران تاکید کرد: برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی(کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد و هم‌چنین به همراه داشتن ماسک و دست‌کش در این جلسه الزامی می‌باشد.

       یادآور می‌شود: حوزه‌های امتحانی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دکتری در دانشگاه مازندران و در محل دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، سالن غذاخوری و کتابخانه مرکزی خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


١٣:٥٢ - يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٢٩١    /    تعداد نمایش : ١٢٧٩